منوی اصلی سایت

منوی موضوعات سایت

خدمات کلینیک کاردرمانی جوانه

کلینیک گفتار درمانی جوانه

در کلینیک کاردرمانی جوانه خدمات برای مراجعان بر حسب اختلال به صورت ویژه و با جدیدترین روش های درمانی و تجهیزات روز ارائه می شود. این کلینیک سعی کرده است با بهره گیری از فضای بسیار مناسب، نیروی کار تخصصی و با تجربه، ارائه خدمات سیستماتیک با اتلاف کمترین زمان و هزینه بهترین درمان را برای شما تضمین می کند. کلینیک کاردرمانی جوانه همه روزه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ آماده ارئه خدمات به مراجعان گرامی است.

 کلینیک کار درمانی جوانه

کلینیک کار درمانی جوانه یکی از بزرگترین و مجهزترین کلینیک های کاردرمانی سطح شهر است که با در نظر گرفتن نیازمندی های خاص بیماران و مراجعان فضای درمانی لذت بخش و همراه با آرامش خاطر را برای شما به همراه دارد. کلینیک کاردرمانی جوانه دارای دو بخش بزرگسالان و کودکان است که به صورت مجزا آماده ارائه خدمات است.

از خدماتی که در کلینیک کاردرمانی ارایه می گردد عبارتند از:

  • آموزش مهارت هایی مانند مهارت های اجتماعی، مهارت های روزمره و مهارت های حرکتی
  • تقویت تمرکز در کودکان
  • آموزش مفاهیم های کلی و تحمل کاری

اتاق حسی و تربیت شنیداری جوانه

اتاق حسی به صورت اختصاصی برای مشکلات حسی کودکان طراحی شده است. این اتاق شامل بخش مجزا با طراحی ‌‌منحصر به فرد است که برای کودکان با اختلال بیش فعال، اتیسم و سایر اختلالات مرتبط است.خدمات این بخش حاصل تلاش و نوآوری کارشناسان کلینیک کاردرمانی جوانه در بخش درمان است. چرا که اتاق های حسی که به صورت اختصاصی به درمان اختلالات ویژه می پردازند در کلینیک های معدودی در سطح کشور یافت می شوند.

اتاق حسی و تربیت شنیداری کلینیک جوانه

اتاق حسی و تربیت شنیداری

 

توانبخشی شناختی  کلینیک جوانه 

بخش توانبخشی شناختی کلینیک جوانه مخصوص کودکان و بزرگسالانی است که در برخی حیطه های رشد شناختی به دلیل اختلالات رشدی یا آسیب های مغزی دچار ناتوانی شده اند. مانند اختلالات طیف اتیسم، ناتوانی در یادگیری، کودکان بیش فعال، ضعف در عملکرد تحصیلی، بزرگسالانی که دچار سکته مغزی یا جراحت های وارده به مغز هستند و غیره.  استفاده از جدیدترین ابزار های شناختی و تست های بسیار دقیق سرلوحه کار این بخش است.

18 دسامبر 2017
فرهاد پاریاو